Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Metinde ortaya konan bilgi, tespit ve yorumları belirleyiniz. Bunları gerekçe, kanıt, tutarlılık ve geçerlilik açısından değerlendiriniz.

“Metinde ortaya konan bilgi, tespit ve yorumları belirleyiniz. Bunları gerekçe, kanıt, tutarlılık ve geçerlilik açısından değerlendiriniz.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Metinde ortaya konan bilgi, tespit ve yorumları belirleyiniz. Bunları gerekçe, kanıt, tutarlılık ve geçerlilik açısından değerlendiriniz.

Soru: Metinde ortaya konan bilgi, tespit ve yorumları belirleyiniz. Bunları gerekçe, kanıt, tutarlılık ve geçerlilik açısından değerlendiriniz.

  • Cevap: 
  • Sap çekimini, döğen sürmeyi, tınaz savurmayı, saman çekmeyi, bunlardan başka, pancar sulamayı, pancar sökümünü, pancar taşımayı bütün ayrıntılarıyla görüyoruz cümlesi ortaya konan bilgi değerini taşır. Ama gerçekliği görüşü bana biraz eksik geldi cümlesi tespit cümlesidir. İlkel üretimin yerini makineli üretim alınca bunun gerektireceği ekonomik, toplumsal değişmelere hiç değinmemiş cümlesi de tespit cümlesidir.

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Gezegen Yayıncılık Sayfa 250 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap