Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Metindeki kahramanlar kimlerdir? Bu kahramanların olayların akışını etkileyen fiziksel, psikolojik ve ahlaki özellikleri nelerdir?

“Metindeki kahramanlar kimlerdir? Bu kahramanların olayların akışını etkileyen fiziksel, psikolojik ve ahlaki özellikleri nelerdir?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Metindeki kahramanlar kimlerdir? Bu kahramanların olayların akışını etkileyen fiziksel, psikolojik ve ahlaki özellikleri nelerdir?

Soru: Metindeki kahramanlar kimlerdir? Bu kahramanların olayların akışını etkileyen fiziksel, psikolojik ve ahlaki özellikleri nelerdir?

  • Cevap: Metindeki kahramanlar Tahir, Zühre, Padişah, Padişah’ın Karısı, Vezir, Keloğlan, Derviş, Hızır’dır. Bu kahramanların özellikle Tahir ile Zühre’nin aşkları için ölmeyi dahi göze alan kişilerdir. Padişah ve karısı zalim ve kızlarının aşkını dilemeyen kimselerdir. Bu ana kahramanların fiziksel ve psikolojik durumları bakımından olayların akışını etkilemektedir.

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Düşler Yayıncılık Sayfa 38 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap