Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Sohbet türünün ortaya çıkmasıyla yazılı kültür ve yayın organları arasında nasıl bir ilişki vardır? Düşüncelerinizi açıklayınız.

“Sohbet türünün ortaya çıkmasıyla yazılı kültür ve yayın organları arasında nasıl bir ilişki vardır? Düşüncelerinizi açıklayınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Sohbet türünün ortaya çıkmasıyla yazılı kültür ve yayın organları arasında nasıl bir ilişki vardır? Düşüncelerinizi açıklayınız.

Soru: Sohbet türünün ortaya çıkmasıyla yazılı kültür ve yayın organları arasında nasıl bir ilişki vardır? Düşüncelerinizi açıklayınız.

  • Cevap: Sohbet türü Avrupa’da özellikle gazetenin ortaya çıkışıyla gelişme göstermiş bir türdür. Bu türün en önemli özelliği insanlara günlük yaşamın herhangi bir alanında rahatça kaleme alınmış yazılar sunmayı olanaklı hale getirmesidir. Sohbet yazıları insanın yalnızlaştığı modern zamanların keyifli vakit geçirme araçlarından biri haline gelebilmiştir.

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Gezegen Yayıncılık Sayfa 163 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap