Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Eski zamanlarda savaşların kazanılmasında cesaret ve güç mü yoksa kurnazlık ve hile mi daha etkili olmuştur? Tartışınız.

“Eski zamanlarda savaşların kazanılmasında cesaret ve güç mü yoksa kurnazlık ve hile mi daha etkili olmuştur? Tartışınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Eski zamanlarda savaşların kazanılmasında cesaret ve güç mü yoksa kurnazlık ve hile mi daha etkili olmuştur? Tartışınız.

Soru: Eski zamanlarda savaşların kazanılmasında cesaret ve güç mü yoksa kurnazlık ve hile mi daha etkili olmuştur? Tartışınız.

  • Cevap: Eski zamanlarda savaşların kazanılmasında hem cesaret ve güç hem de kurnazlık ve hile önemli rol oynamıştır. Cesaret ve güç, askerlerin ve komutanların savaş meydanında dayanıklı olmalarını ve zor koşullara katlanmalarını sağlarken; kurnazlık ve hile ise düşmanın stratejilerini alt etmek ve sürpriz saldırılar yapmak için kullanılmıştır.

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı MEB Yayınları Sayfa 122 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!