Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Haydar Ergülen ve Mehmet Harmancı’nın biyografilerini araştırınız. Elde ettiğiniz bilgileri sınıfta arkadaşlarınızla paylaşınız.

“Haydar Ergülen ve Mehmet Harmancı’nın biyografilerini araştırınız. Elde ettiğiniz bilgileri sınıfta arkadaşlarınızla paylaşınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Haydar Ergülen ve Mehmet Harmancı’nın biyografilerini araştırınız. Elde ettiğiniz bilgileri sınıfta arkadaşlarınızla paylaşınız.

Soru: Haydar Ergülen ve Mehmet Harmancı’nın biyografilerini araştırınız. Elde ettiğiniz bilgileri sınıfta arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Haydar Ergülen: Türk şair. 14 Ekim 1956’da Eskişehir’de doğdu. Babası otomobil tamircisiydi. İlk ile ortaokulu Eskişehir’de, liseyi Ankara’da okudu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Mehmet Harmancı: Yazar Mehmet Harmancı, Anı – Anlatı – Günlük – Seyahatname, Araştırma – İnceleme, Çocuk & Gençlik kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Yazarın İlk öyküsü Kasım 1994’te Dergah’ta yayınlandı. O tarihten sonra, Gülyağmuru, Çerağ, Jurnal, Yürüyüş, Absürdistan, Hece, Hece Öykü ve Kökler’de öyküler yayınladı.

12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Ordinat Yayınları Sayfa 66 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!