Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Öyküleme tekniğini kullanarak defterinize dostluk değerini işleyen bir hikâye yazınız.

“Öyküleme tekniğini kullanarak defterinize dostluk değerini işleyen bir hikâye yazınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Öyküleme tekniğini kullanarak defterinize dostluk değerini işleyen bir hikâye yazınız.

Soru: Öyküleme tekniğini kullanarak defterinize dostluk değerini işleyen bir hikâye yazınız.

  • Cevap: 

Dost, sözlük anlamı olarak sevilen, güvenilen, yakın arkadaş, iyi anlaşılan kimse demektir. Dostluk ise, biriyle dost olma durumudur. Gerçek dost, zor zamanımızda elimizden tutup bizi kaldırabilecek kişidir. Her insanın hayatında mutlaka gerçek bir dosta ihtiyacı vardır. Hem güzel günlerde mutluluğumuzu paylaşan hem de zor günlerimizde sıkıntımızı hafifletmemize yardımcı olan kişiler gerçek dostlarımızdır.

Gerçek dostluk çok zor elde edilir. Ama bu duygu dünyadaki pekçok duygunun üstündedir. Gerçek bir dost bulan kişiler bu dünyadaki şanslı insanlardır. Eğer sizin de gerçek anlamda bir dostunuz varsa ona sımsıkı sarılın ve hiç bırakmayın. Çünkü dost karların içinde açan bir çiçek gibidir. Onu bulduktan sonra kendisine gereken değeri vererek asla kaybetmemek gerekir

12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı Ordinat Yayınları Sayfa 70 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!