Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Yabancı birine memleketinizi anlatmanız gerekse memleketinizin hangi özelliklerinden, değerlerinden bahsedersiniz? Niçin?

“Yabancı birine memleketinizi anlatmanız gerekse memleketinizin hangi özelliklerinden, değerlerinden bahsedersiniz? Niçin?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Yabancı birine memleketinizi anlatmanız gerekse memleketinizin hangi özelliklerinden, değerlerinden bahsedersiniz? Niçin?

Soru: Yabancı birine memleketinizi anlatmanız gerekse memleketinizin hangi özelliklerinden, değerlerinden bahsedersiniz? Niçin?

  • Cevap: Özellikle gelenek ve göreneklerimizden bahsederim. Kendi kültürümüzde çokça sevilen ve hiç sevilmeyen davranışlar hakkında bilgi veririm ki o kişi zorluk veya sıkıntı çekmesin. Bir de tarihimizden, doğal ve turistik zenginliklerimizden mutfak kültürümüzden bahsederim.

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Kitabı MEB Yayınları Sayfa 61 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Edebiyat Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!